Maszyneria.pl korzysta z plików cookie
 Skup maszyn  Kontakt  Filmy maszyn  Referencje  Warunki handlowe Oferta z: 15-12-2018


 Skup maszyn
 Referencje
Maszyny sprzedane
 subskrypcja

MASZYNY › FREZARKI CNC › FREZARKO-GRAWERKA KIMLA BFN-1006

FREZARKO-GRAWERKA KIMLA BFN-1006

MASZYNA SPRZEDANA

SKUP MASZYN
opis maszyny
Frezarko-grawerka Kimla BFN-1006 wyprodukowana została przez polskiego producenta obrabiarek CNC - KIMLA. Frezarka CNC KIMLA to profesjonalna grawerka, dla wyjątkowo wymagających użytkowników. Dzięki systemowi sterowania z dynamiczną analizą wektorów i serwonapędem Direct Position Controll, jest jedną z najszybszych grawerek na świecie.

Parametry techniczne frezarki KIMLA CNC :
- zakresy : x-700, y-500, z-200
- moc wrzeciona : 2,2 kW
- obroty wrzeciona : 50 000 RPM
- mocowanie narzędzia : HSK 25E
- sposób wymiany narzędzia : automatyczny
- ilość gniazd narzędziowych : 12
- posuw : 0,4 m/s

Charakterystyka maszyny CNC KIMLA :
Maszyna posiada wrzeciono 50.000 rpm chłodzone cieczą, ze stabilizacją temperatury. Chłodziarka zapewnia doskonałą stabilizację wymiarową osi Z.
System automatycznej wymiany narzędzia grawerki bazuje na stożkach HSK E25, doskonale nadających się do wyjątkowo precyzyjnych prac.
Magazyn chroniony jest automatycznie podnoszoną pokrywą, umożliwiającą utrzymanie stożków w czystości, co zapewnia pewny i dokładny chwyt narzędzia.
Automatycznie opuszczona osłona maszyny, po podłączeniu do odciągu pozwala na usunięcie pyłów oraz większej części wiórów.
Dodatkowe przesuwne drzwi po obu stronach dają lepszy dostęp do obszaru roboczego, przy sprzątaniu i mocowaniu materiału, a także ułatwiają wymianę stożków w magazynie.
Prędkości posuwów maszyny dochodzą do 0,4 m/s, a przyśpieszenie sięga 0.5g.
Wysoka rozdzielczość pozycjonowania (0.001 mm), w połączeniu z technologią wygładzania ruchów zapewnia doskonałą gładkość obrabianych powierzchni, przy zachowaniu wysokiej wydajności.
System automatycznej korekcji długości narzędzia pozwala na pominięcie wielu czasochłonnych procedur ustawiania narzędzia i zapobiega błędom z tym związanych, a chłodzenie mgłą olejową powoduje większą gładkość powierzchni oraz przedłużenie żywotności narzędzi.


kliknij na zdjęcie aby je powiększyć
FREZARKO-GRAWERKA KIMLA BFN-1006. Foto1


loguj