Maszyneria.pl korzysta z plików cookie
 Skup maszyn  Kontakt  Filmy maszyn  Referencje  Warunki handlowe Oferta z: 16-07-2018


 Skup maszyn
 Referencje
Maszyny sprzedane
 subskrypcja

MASZYNY › ZAGINARKI › LINIA DO CIĘCIA I GIĘCIA PRĘTÓW FLEXIPLUS I CS 40

LINIA DO CIĘCIA I GIĘCIA PRĘTÓW FLEXIPLUS I CS 40

MASZYNA SPRZEDANA

SKUP MASZYN
opis maszyny
Linia do cięcia i gięcia prętów żebrowanych Flexiplus i CS 40 wyprodukowana została w 2007 roku. W pełni automatyczna linia do cięcia prętów żebrowanych w zakresie średnic 8 - 40 mm, bardzo wydajna maszyna z możliwością produkcji dla kilku klientów jednocześnie, w połączeniu z podajnikiem i giętarką tworzy kompletny zestaw do wykonywania zbrojeń stalowych, giętarka ma możliwość gięcia do 12 mb, podczas gięcia operator używa tylko sterowania nożnego reszta odbywa się automatycznie, kształt figury wprowadza się za pomocą komputera wprowadzając wymiary i kąty gięcia.

Maszyna do cięcia prętów Flexiplus

Automatyczne, elektronicznie sterowane urządzenie do produkcji przyciętych prętów. System Flexiplus może być stosowany do produkcji przyciętych prętów lub może być połączony z automatycznym systemem kształtowania pręta tak jak w przypadku CS 40. Wszystkie te możliwości pozwalają stworzyć kompletną zbrojarnię.

Maszyna do gięcia prętów CS 40

Całkowicie automatyczna elektrycznie sterowana maszyna do produkcji średnich i dużych strzemion ze zgięciami na jednym lub obu końcach pręta. Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań system do gięcia pozwalają na maksymalną elastyczność produkcji, redukując ręczną interwencję operatora w trakcie cyklu produkcji. Gwarantuje to ulepszoną produkcję, precyzję i jakość gotowego produktu.
Zobacz także nasze inne Zaginarki z aktualnej oferty:
GIĘTARKA WE 100 D
GIĘTARKA DW63NC
GOTENEDS FUTURA 20

kliknij na zdjęcie aby je powiększyć
LINIA DO CIĘCIA I GIĘCIA PRĘTÓW FLEXIPLUS I CS 40. Foto1
LINIA DO CIĘCIA I GIĘCIA PRĘTÓW FLEXIPLUS I CS 40. Foto2


loguj