Maszyneria.pl korzysta z plików cookie: Polityka Prywatności, Regulamin
Skup maszyn Filmy maszyn Referencje Kontakt
Oferta z: 22-06-2024
 
Dłutownice
Elektrodrążarki
Frezarki
Frezarki CNC
Gilotyny
Lasery
Piece
Piły
Prasy
Prasy krawędziowe
Prasy rewolwerowe
Przecinarki plazmowe
Sprężarki
Szlifierki
Tokarki
Tokarki CNC
Walcarki
Waterjet
Wiertarki
Wózki widłowe
Wtryskarki
Wytaczarki
Zaginarki
Pozostałe

SKUP MASZYN
MACH-TOOL 2009
MACH-TOOL 2008

Referencje
Maszyny sprzedane

Promocja
MASTIFF V/S 1800
TOS SN 500S/1500
C 6250 x 2000
MASZYNY › TOKARKI

TOKARKI


TOKARKA UNIWERSALNA PORĘBA TR 115 B2 X 2M

TOKARKA UNIWERSALNA PORĘBA TR 115 B2 X 2M


Tokarka uniwersalna PORĘBA TR 115 B2 x 2M zbudowana została w 1995 roku w Polsce. Maszyna znajduje zastosowanie w produkcji jednostkowej lub małoseryjnej, gdzie wymagana jest doskonała precyzja oraz wydajność. Sztywna, stabilna konstrukcja z silnikiem o wysokiej mocy znacznie zwiększa wydajność produkcji i pozwala w pełni wykorzystać narzędzia skrawające. W ten sposób części obrotowe toczone ..

195000 PLN
+ VAT 23%

TOKARKA UNIWERSALNA C 6250 X 2000

TOKARKA UNIWERSALNA C 6250 X 2000


Tokarka uniwersalna C 6250 x 2000 zbudowana w 2010 roku w Chinach wykorzystywana jest m.in. w zakładach remontowych oraz narzędziowniach do precyzyjnej obróbki detali o maksymalnej długości 2000 mm. Detale obrabiane są w pełni oświetlonej przestrzeni roboczej z indukcyjnie hartowanym łożem przy użyciu wydajnego wrzeciona z regulacją szybkości w zakresie od 11 do 1600 obr/min. Sztywna konstruk ..

14900 PLN
19900 PLN
+ VAT 23%

TOKARKA UNIWERSALNA ZMM C11MB

TOKARKA UNIWERSALNA ZMM C11MB


Tokarka uniwersalna ZMM C11MB zbudowana w Bułgarii, przeznaczona jest do precyzyjnej obróbki detali. Tokarka kłowa o niezniszczalnej konstrukcji wraz z silnikiem głównym o mocy 7,5 kW, pozwala znacząco zwiększyć wydajność produkcji oraz zapewnia niezawodną pracę przez długie lata. Obróbka wykonywana jest z pomocą niezawodnego wrzeciona, posiadającego 18 prędkości obrotowych w zakresie od 16 d ..

12000 PLN
+ VAT 23%

TOKARKA UNIWERSALNA TOS SN 500S/1500

TOKARKA UNIWERSALNA TOS SN 500S/1500


Tokarka uniwersalna TOS SN 500S/1500 wyprodukowana przez Czechosłowackie zakłady TOS Trenčín, przeznaczona jest do obróbki części obrotowych typu wał lub tarcza w produkcji jednostkowej lub małoseryjnej. Tokarka konwencjonalna TOS SN500-S charakteryzująca się sztywną, stabilną konstrukcją wyposażoną w silnik główny o wysokiej mocy, pozwala w pełni wykorzystać narzędzia i znacząco zwiększyć wy ..

31000 PLN
35000 PLN
+ VAT 23%

TOKARKA UNIWERSALNA PROMA SPF-1000PH

TOKARKA UNIWERSALNA PROMA SPF-1000PH


Tokarka uniwersalna PROMA SPF-1000PH zbudowana w 2019 roku w Czechach, przeznaczona jest do precyzyjnej obróbki wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych, wykonanych m.in. z metalu i aluminium. Na maszynie możliwe jest również wykonywanie rowkowania, toczenia z pręta, wiercenia oraz gwintowania z regulacją wielkości skoku gwintu. Tokarka PROMA SPF-1000 PH ch ..

61000 PLN
+ VAT 23%

TOKARKA COLCHESTER MASTIFF V/S 1800

TOKARKA COLCHESTER MASTIFF V/S 1800


Tokarka COLCHESTER MASTIFF V/S 1800 wyprodukowana w 1998 roku w Wielkiej Brytanii obrabia detal o długości 2000 mm i średnicy nad łożem wynoszącej 560 mm lub o średnicy nad supportem równej 370 mm. Wrzeciono ma moc 11 kW i pracuje z prędkością obrotową rzędu 1800 obr/min. Tokarka z odczytem wyposażona jest w falownik MITSUBISHI Freqrol A200 oraz ekran cyfrowy SONY LH52. Ciężar tokarki jest ró ..

58000 PLN
86100 PLN
+ VAT 23%

[1]
 
Tokarki to maszyny wykorzystywane w fabrykach, zakładach przemysłowych, narzędziowniach i warsztatach na całym świecie. Stanowią podstawową grupę maszyn służących do obróbki skrawaniem. Maszyneria.pl oferuje Państwu używane tokarki do metali, które są w dobrym stanie technicznym. Nasza firma zajmuje się sprzedażą tokarek charakteryzujących się różnymi parametrami: różną długością i średnicą toczenia, szybkością skrawania i posuwem. Proponowane przez nas tokarki używane nadają się do toczenia, przecinania, wiercenia, rozwiercania, nawiercania i wytaczania przedmiotów wykonanych z metalu i stali. Można je stosować do toczenia przedmiotów o dużych gabarytach, średnich i małej wielkości. Oferujemy bogaty wachlarz tokarek, między innymi cieszące się szczególnym zainteresowaniem ze strony klientów tokarki uniwersalne – charakteryzujące się szerokim zastosowaniem, tokarki stołowe - przeznaczone do obróbki precyzyjnej, tokarki narzędziowe, a także tokarki uchwytowe i tarczowe. Pojawiają się również w sprzedaży tokarki rewolwerowe, tokarki tarczowe i tokarki kopiarki. Umożliwiamy wybór tokarek renomowanych polskich marek, takich jak: PORĘBA – fabryka produkująca tokarki ciężkie, tokarki uniwersalne i tokarki kłowe, FAT i FAMOT – konstruujące tokarki uniwersalne oraz Defum – produkujący tokarki karuzelowe i automaty tokarskie. Sprzedajemy tokarki zagranicznych firm, np.: japońskie centra tokarskie wieloosiowe renomowanej marki MAZAK, niemieckiej fabryki GILDEMEISTER, czy TORNOS – produkującej głównie wzdłużne i wielowrzecionowe automaty tokarskie. Nasi klienci wybierają też tokarki znanych na całym świecie firm: TOS, EMCO, WAGNER MASCHINEN, SKODA, BECHLER, MIYANO i HAAS – firmę produkującą tokarki narzędziowe. Tokarki do metalu tego rodzaju - dotychczas najchętniej wybierane przez naszych klientów - to: TUR, TUD, TUJ, TUM, TPK 90, TPK 80 i TUG. W ofercie naszej występują także półautomaty tokarskie, umożliwiające bezobsługowe wykonanie toczenia podczas całego cyklu pracy i automaty tokarskie, czyli maszyny automatycznie realizujące pełny zakres czynności obróbczych. Nasze tokarki używane wyposażone są często w dodatkowe oprzyrządowanie. Są to najczęściej przyrządy uniwersalne, które pasują do wielu typów tokarek oraz przyrządy specjalistyczne, używane przy realizacji specjalistycznych zabiegów obróbczych.
Wszystkie nasze tokarki uniwersalne i narzędziowe są podłączone i można je sprawdzić na ruchu. Cały czas prowadzimy skup tokarek do metali. W związku z tym prosimy o nadsyłanie swoich ofert na nasz adres email. Interesują nas tokarki używane o każdej średnicy i długości toczenia. Chętnie kupimy tokarki uniwersalne, karuzelowe i ciężkie.