Maszyneria.pl korzysta z plików cookie: Polityka Prywatności, Regulamin
Skup maszyn Filmy maszyn Referencje Kontakt
Oferta z: 22-06-2024
 
Dłutownice
Elektrodrążarki
Frezarki
Frezarki CNC
Gilotyny
Lasery
Piece
Piły
Prasy
Prasy krawędziowe
Prasy rewolwerowe
Przecinarki plazmowe
Sprężarki
Szlifierki
Tokarki
Tokarki CNC
Walcarki
Waterjet
Wiertarki
Wózki widłowe
Wtryskarki
Wytaczarki
Zaginarki
Pozostałe

SKUP MASZYN
MACH-TOOL 2009
MACH-TOOL 2008

Referencje
Maszyny sprzedane

Promocja
GX 60/14/45
MASZYNY › WÓZKI WIDŁOWE

WÓZKI WIDŁOWE


WÓZEK DO TRANSPORTU MATRYC I FORM SERAPID 12 TON

WÓZEK DO TRANSPORTU MATRYC I FORM SERAPID 12 TON


Wózek do transportu matryc i form SERAPID 12 TON wyprodukowany został w Niemczech. Ten innowacyjny pojazd o stabilnej, stalowej konstrukcji pozwala maksymalnie zoptymalizować proces produkcyjny poprzez precyzyjne, bezpieczne i wydajne podnoszenie matryc lub narzędzi na maksymalną wysokość 2000 mm. Do tego zadania wykorzystywane są niezawodne siłowniki oraz technologia sztywnego łańcucha, będą ..

85000 PLN
+ VAT 23%

WÓZEK WIDŁOWY HYSTER 5.5 FORTENS

WÓZEK WIDŁOWY HYSTER 5.5 FORTENS


Wózek widłowy HYSTER 5.5 FORTENS wyprodukowany w 2009 roku, sprawdza się idealnie w nawet najbardziej wymagających wyzwaniach wewnątrz magazynów i poza nimi. Widlak napędzany jest przez silnik z zapłonem na gaz płynny, którego superszybkie świece żarowe zapewniają szybki i niezawodny rozruch silnika w niskich temperaturach. W trakcie manewrowania z ładunkiem o maksymalnej masie 5500 kg pojazd ..

89900 PLN
+ VAT 23%

WÓZEK WIDŁOWY JUNGHEINRICH TFG 425

WÓZEK WIDŁOWY JUNGHEINRICH TFG 425


Wózek widłowy JUNGHEINRICH TFG 425 wyprodukowany został w 2007 roku w Niemczech. Widlak sprawdzający się idealnie w nawet najtrudniejszych wyzwaniach, napędzany jest czterocylindrowym silnikiem z zapłonem iskrowym na gaz płynny. Dzięki zastosowaniu odpornej na odkształcenia ramy, maszyna odznacza się maksymalną stabilnością podczas szybkiego manewrowania towarem o wadze 2500 kg, wewnątrz maga ..

69900 PLN
+ VAT 23%

WÓZEK WIDŁOWY BAUMANN GX 60/14/45 L DIESEL

WÓZEK WIDŁOWY BAUMANN GX 60/14/45 L DIESEL


Wózek widłowy BAUMANN GX 60/14/45 L DIESEL zbudowany w 2015 roku we Włoszech, jest specjalistyczną maszyną przeznaczoną do transportu długich i ponadgabarytowych ładunków ważących maksymalnie 6000 kg. Konstrukcja widlaka wyposażona została w platformę boczną z podwójnym masztem i widłami o długości 1400 mm, gwarantującą wygodne i stabilne przemieszczanie różnego rodzaju towarów. Wózek wid ..

220000 PLN
252000 PLN
+ VAT 23%

[1]
 
Maszyneria.pl oferuje wózki widłowe wyposażone w silniki spalinowe diesela i napęd elektryczny. W naszym asortymencie znajdują się wózki widłowe Linde wyposażone w maszt typu duplex i triplex. Widlaki tego rodzaju mają możliwość podnoszenia ładunków od 1,5t do 10t. Oferowane przez nas wózki widłowe HYSTER o zwiększonym rozstaw osi, w porównaniu do standardowej wersji. Posiadają komputer pokładowy, dzięki któremu można ustawiać w skali od 1 do 10 ich: prędkość jazdy, prędkość podnoszenia, przyspieszenie, siłę hamowania oraz inne parametry. Widlaki tego rodzaju posiadają także przekładnię DuraMatch Plus 2, która umożliwia im podnoszenie wideł bez dodawania gazu, tzn. uniezależnia obroty silnika od prędkości jazy. W firmie Maszyneria.pl można nabyć również wózki widłowe niemieckich i japońskich producentów firmy: Jungheinrich, Toyota oraz widlaki STILL. Decydując się na zakup wózka widłowego należy zwrócić uwagę na ich istotne parametry techniczne, np.: maksymalną wysokość podnoszenia, maksymalny udźwig, wysokość, szerokość, długość z widłami, długość samych wideł, oraz masę. Ważne jest także, jaki rodzaj paliwa wykorzystywany jest do eksploatacji wózków. Do wyposażenia naszych widlaków należą najczęściej: komputer pokładowy sterujący pracą maszyny, silnik, pozycjoner wideł, boczny przesuw wideł, maszt duplex i triplex, pełna kabina, nagrzewnica, klimatyzacja oraz przekładnia. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem wózka widłowego, którego aktualnie nie posiadamy w naszej ofercie, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć go dla Państwa. Wszystkie proponowane przez nas używane wózki widłowe są w dobrym stanie technicznym i są gotowe do Państwa testów na ruchu.
Wszystkie nasze wózki widłowe są uruchomione i można je sprawdzić na ruchu