Maszyneria.pl korzysta z plików cookie: Polityka Prywatności, Regulamin
 Skup maszyn  Filmy maszyn  Referencje  Kontakt
Oferta z: 28-06-2022
 


 Skup maszyn
 Referencje
Maszyny sprzedane
 subskrypcja

MASZYNY › WÓZKI WIDŁOWE

WÓZKI WIDŁOWE

 
nazwa maszyny
cena maszyny
 

WOZKI,WIDLOWE - WÓZEK WIDŁOWY TOYOTA BT REFLEX RRE200

WÓZEK WIDŁOWY TOYOTA BT REFLEX RRE200Wózek widłowy TOYOTA BT REFLEX RRE200 wyprodukowany w 2010 roku jest wózkiem wysokiego składowania o udźwigu do 2 ton i wysokości podnoszenia do 7 metrów. Maszynę napędza oszczędny silnik prądu przemiennego pozwalający na osiągnięcie maksymalnej prędkości 14 km/h, przez co wózek widłowy sprosta nawet najbardziej intensywnym wyzwaniom. Podczas jazdy z maksymalną prędkością, jak również pod ..
38500 PLN
+ VAT 23%
 

WOZKI,WIDLOWE - ELEKTRYCZNY WÓZEK WIDŁOWY COMBILIFT ESL 4055

ELEKTRYCZNY WÓZEK WIDŁOWY COMBILIFT ESL 4055Wózek widłowy elektryczny COMBILIFT ESL 4055 wyprodukowany we Włoszech w 2010 roku wyposażony w maszt Triplex z wolnym skokiem o wysokości konstrukcyjnej 3000 mm, umożliwia przemieszczanie towarów o maksymalnej wadze 4000 kg na wysokość 5500 mm. Na wyposażeniu maszyny znajduje się również ładowarka oraz pozycjoner wideł. Wielokierunkowy wózek widłowy działa w dwóch głównych trybach pracy & ..
91000 PLN
+ VAT 23%
 

[1]
 
Maszyneria.pl oferuje wózki widłowe wyposażone w silniki spalinowe diesela i napęd elektryczny. W naszym asortymencie znajdują się wózki widłowe Linde wyposażone w maszt typu duplex i triplex. Widlaki tego rodzaju mają możliwość podnoszenia ładunków od 1,5t do 10t. Oferowane przez nas wózki widłowe HYSTER o zwiększonym rozstaw osi, w porównaniu do standardowej wersji. Posiadają komputer pokładowy, dzięki któremu można ustawiać w skali od 1 do 10 ich: prędkość jazdy, prędkość podnoszenia, przyspieszenie, siłę hamowania oraz inne parametry. Widlaki tego rodzaju posiadają także przekładnię DuraMatch Plus 2, która umożliwia im podnoszenie wideł bez dodawania gazu, tzn. uniezależnia obroty silnika od prędkości jazy. W firmie Maszyneria.pl można nabyć również wózki widłowe niemieckich i japońskich producentów firmy: Jungheinrich, Toyota oraz widlaki STILL. Decydując się na zakup wózka widłowego należy zwrócić uwagę na ich istotne parametry techniczne, np.: maksymalną wysokość podnoszenia, maksymalny udźwig, wysokość, szerokość, długość z widłami, długość samych wideł, oraz masę. Ważne jest także, jaki rodzaj paliwa wykorzystywany jest do eksploatacji wózków. Do wyposażenia naszych widlaków należą najczęściej: komputer pokładowy sterujący pracą maszyny, silnik, pozycjoner wideł, boczny przesuw wideł, maszt duplex i triplex, pełna kabina, nagrzewnica, klimatyzacja oraz przekładnia. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem wózka widłowego, którego aktualnie nie posiadamy w naszej ofercie, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć go dla Państwa. Wszystkie proponowane przez nas używane wózki widłowe są w dobrym stanie technicznym i są gotowe do Państwa testów na ruchu.
Wszystkie nasze wózki widłowe są uruchomione i można je sprawdzić na ruchu
loguj